حریم خصوصی کاربران

فروشگاه تهران سیتی کار  با تمام احترامی که برای حریم شخصی و خصوصی کاربران و خریداران خود قائل است.
برای سفارش یا ثبت نظر، مشخصاتی را از شما کاربران و خریداران  گرامی دریافت میکند تا بتواند خدمات و فروش ایمن را به شما ارائه دهد. 

فروشگاه تهران سیتی کار برای ارسال سفارشات، پردازش آنها و ثبت نظر به اطلاعات مشخصات فردی، که شامل نام و نام خانوادگی ، شماره تماس و آدرس شما است نیاز دارد، این مشخصات به این دلیل از شما گرفته می شود که اطمینان حاصل کنیم که سفارش شما باید به چه آدرسی  و به چه کسی تحویل داده شود تا فروشگاه تهران سیتی کار جهت ارسال سفارش دچار مشکل نشود و به آدرس مربوطه ارسال گردد.

فروشگاه تهران سیتی کار همچنین خود را موظف می داند در غیر از مورد اشاره شده، در حفظ اطلاعات مشتریان تمام تلاش خود را مبذول دارد.

همچنین مشتریان می‌توانند نام و نام خانوادگی، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند فروشگاه تهران سیتی کار  تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

فروشگاه تهران سیتی کار هر سفارشی که توسط مشتری ثبت می گردد طی 24 الی 48 ساعت آماده سازی شده  و ارسال سفارش را برای مشتریان عزیز انجام می دهد.

نحوه پرداخت در فروشگاه تهران سیتی کار از طریق کارت به کارت و درگاه پرداخت واسط زرین پال می باشد که بعد از تایید فیش واریزی کاربر گرامی از فروشگاه تهران سیتی کار  یا پرداخت از طریق درگاه بانکی زرین پال ، آماده سازی سفارش آغاز و ارسال طی 24 الی 48 ساعت انجام می گردد.

ارسال سفارشات در در فروشگاه تهران سیتی کار  از طریق پست، باربری، اتوبوس و تیپاکس انجام میگردد و هزینه در زمان مشتری از کاربر دریافت  یا به صورت پس کریاه دریافت میگردد.

ارسال سفارش ها برای استان تهران از طریق پیک و برای شهرستان ها از پست، باربری، اتوبوس و تیپاکس انجام می گردد.

فروشگاه تهران سیتی کار  جهت پیگیری های بعدی از جمله ارسال فاکتور یا گزارش وضعیت سفارش کاربران گرامی ممکن است از ارسال ایمیل استفاده کند. ایمیل شما جهت ثبت سفارشات شما در سامانه و همچنین جهت حفظ و ذخیره سازی اطلاعات شما جهت سهولت دسترسی شما مشتری گرامی در سفارش های بعدی در سامانه ثبت می گردد.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را در اختیار شخص دیگری قرار دهند و در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

فروشگاه تهران سیتی کار  ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه تهران سیتی کار می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

کاربران با عضویت خود این اجازه را به فروشگاه تهران سیتی کار می دهند که برای ارسال اخبار و اطلاعات محصولات و همچنین اطلاعات خرید و ارسال مشتری از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامک و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی استفاده شود. قطعا در هر لحظه کاربر سایت می تواند با مراجعه به بخش تنظیمات خصوصی و یا با کلیک بر روی قسمت مشخص شده در ایمیل، ارسال اطلاعات را محدود نماید. 

فروشگاه تهران سیتی کار اطلاعات و هویت کاربران خود را محرمانه می داند و قطعا این اطلاعات را در اختیار کسی قرار نمی دهد مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

فروشگاه تهران سیتی کار مانند اکثر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی ‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فروشگاه  اینترنتی تهران سیتی کار و روش‌ های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌ های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

فروشگاه تهران سیتی کار برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه تلاش خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه خریداران  فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
تلفن تماس:

09127274938
09128352231  (مرادی)
تلفن ثابت : 021۶۵۹۵۳۲۷۵

آدرس تهران سیتی کار: استان تهران ،شهرستان شهریار سعید اباد شهرک صنعتی گلگون